Plastmodulband 106 22 (106 Flush Grid 22% Öppen)
| Produktnamn | 106 22 (106 Flush Grid 22% Öppen) |
| Bandtyp | 106 22 |
| Produkttyp | 0.75" RS Rak 106 |
| Stil | Flush Grid 22% |
| Tjocklek | 8.4 mm / 0.33 tum |
| Bredd | Standardutbud av bandbredder i steg om 0.75" (19.1mm) som börjar från 3" (76.2mm). Materialval kan påverka bandbredden — vänligen kontakta din lokala partner för aktuella dimensioner. |
| Stångtyp | Snap Fit |
| Stångdiameter | 4.8 mm / 0.188 tum |
| Hänglås | Stängt hänglås |
| Minimalt vilohjul | 31 mm / 1.20 tum |
| Saniclip | |
| Nominell steg | 19.1 mm / 0.75 tum |
| Typ | 106 22 (106 Flush Grid 22% Öppen) |
| Producerad | Habasit America (Leesport) |
Användningsområden
- Industri
- Automotive
- Marin
Vanliga frågor
Vad är belttypen?
Vilken stil har produkten?
Vad är produktens typ?
Plastmodulband 106 22 (106 Flush Grid 22% Öppen)
- Fabricant : Habasit
- Référence : 106 22
- Disponibilité : Disponible
Produits liés
Plastmodulband 106 10 (106 Nät Topp 10% Öppen)
Plastmodulband 106 10 (106 Mesh Top 10% Öppen) Produktnamn106 10 (106 Mesh Top 10% Öppen) Bandtyp106 10 Produkttyp0.75" RS Rak 106 StilMesh Top 10% Tjocklek8.4 mm / 0.33 tum BreddStandardutbud av bandbredder i steg om 0.75" (19.1mm) som börjar från 3" (76.2mm). Materialval kan påverka bandbredden — vänligen kontakta din lokala partner för aktuella dimensioner. StångtypSnap Fit Stångdiameter4.8 mm / 0.188 tum HänglåsStängt hänglås Minimalt idlerulle31 mm / 1.20 tum S..
0,00€
Plastmodulband 106 FT (106 Platt Topp)
Plastmodulband 106 FT (106 Flat Top) Produktnamn106 FT (106 Flat Top) Bandtyp106 FT Produkttyp0.75" RS Rak 106 StilFlat Top Tjocklek8.4 mm / 0.33 tum BreddStandardutbud av bandbredder i steg om 0.75" (19.1mm) som börjar från 3" (76.2mm). Materialval kan påverka bandbredden — vänligen kontakta din lokala partner för aktuella dimensioner. StångtypSnap Fit Stångdiameter4.8 mm / 0.188 tum HänglåsStängt hänglås Minimalt vilohjul31 mm / 1.20 tum Saniclip Nominell steg19.1..
0,00€
Plastmodulband SP615 (Flush Grid)
Plastmodulband SP615 (Flush Grid) ProduktnamnSP615 (Flush Grid) BandtypSP615 Produkttyp1.5" RS Rak SP615 StilFlush Grid Tjocklek15 mm / 0.59 tum BreddStandardutbud av bandbredder i steg om 3" (76.2mm) med start från 6" (152.4mm). Icke-standardbredder erbjuds i steg om 0.625" (15.9mm) med start från 4" (101.6mm) på begäran. Materialval kan påverka bandbredd — vänligen kontakta din lokala partner för aktuella dimensioner. StångtypSnap Fit Stångdiameter4.8 mm / 0.188 tum ..
0,00€
Plastmodulband SE620 (Rakt Kant Flush Grid)
Plastmodulband SE620 (Rakt kant flush grid) ProduktnamnSE620 (Rakt kant flush grid) BandtypSE620 Produkttyp2.0" RS Rakt SP620/SE620 StilFlush Grid Tjocklek20 mm / 0.79 tum BreddStandardutbud av bandbredder i steg om 3" (76.2mm) med start från 7.25" (184.2mm) Icke-standardbredder erbjuds i steg om 1" (25.4mm) med start från 7.25" (184.2mm) på begäran. Materialval kan påverka bandbredd — vänligen kontakta din lokala partner för aktuella dimensioner. StångtypSnap Fit Stångdi..
0,00€
Plastmodulband SP620 (Flush Grid)
Plastmodulband SP620 (Flush Grid) ProduktnamnSP620 (Flush Grid) BandtypSP620 Produkttyp2.0" RS Rak SP620/SE620 StilFlush Grid Tjocklek20 mm / 0.79 tum BreddStandardutbud av bandbredder i steg om 3" (76.2mm) med start från 6" (152.4mm) Icke-standardbredder erbjuds i steg om 1" (25.4mm) med start från 5" (127mm). Materialval kan påverka bandbredd — vänligen kontakta din lokala partner för aktuella dimensioner. StångtypSnap Fit Stångdiameter6.4 mm / 0.25 tum HänglåsStängt..
0,00€
Mots-clefs : Plastic, Modular, Belt, 106, 22, 106, Flush, Grid, 22, percent, Open




